Room Reservations (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Closed
be: Зачынена

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Date
be: Дата

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: Options
be: Налады

en: Month
be: Месяц

en: Details
be: Падрабязна

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя
