Room Reservations (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Closed
bg: Закрито

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Date
bg: Дата

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: Length
bg: Времетраене

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Options
bg: Параметри

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Month
bg: Месец

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: Calendar
bg: Календар

en: Other
bg: Други

en: minutes
bg: минути

en: Hours
bg: Часове

en: From address
bg: Изходящ адрес
