Room Reservations (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Closed
ca: Tancat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Date
ca: Data

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: Length
ca: Llargada

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Options
ca: Opcions

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Calendar
ca: Calendari

en: Other
ca: Altres

en: Phone number
ca: Telèfon

en: minutes
ca: minuts

en: Hours
ca: Hores

en: Booked
ca: Reservat

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Repeat Type
ca: Tipus de repetició

en: Token values
ca: Valors dels tokens
