Room Reservations (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Closed
cs: Zavřená

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Date
cs: Datum

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: Length
cs: Délka

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Options
cs: Možnosti

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: Group name
cs: Název skupiny

en: General
cs: Obecné

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Other
cs: Jiné

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: minutes
cs: minuty

en: Hours
cs: Hodin

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Domain name
cs: Název domény

en: Carrier
cs: Přepravce

en: Token values
cs: Hodnoty tokenů
