Room Reservations (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Date
el: Ημερομηνία

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Time
el: Ώρα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Length
el: Μήκος

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: Options
el: Επιλογές

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Month
el: Μήνας

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: General
el: Γενικά

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Other
el: Άλλο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: minutes
el: λεπτά

en: Hours
el: Ώρες

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: Token values
el: Τιμές συμβόλων
