Room Reservations (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Closed
eu: Itxita

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Date
eu: Data

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: Length
eu: Luzera

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: Options
eu: Aukerak

en: Month
eu: Hilabetea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Group name
eu: Talde izena

en: General
eu: Orokorra

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Other
eu: Bestea

en: Hours
eu: Orduak

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Token values
eu: Algaien (token) balioak
