Room Reservations (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Delete
gl: Borrar

en: Closed
gl: Pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Date
gl: Data

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: Length
gl: Lonxitude

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Options
gl: Opcións

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: General
gl: Xeral

en: Calendar
gl: Calendario

en: Other
gl: Outro

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: User name
gl: Nome de usuario
