Room Reservations (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Closed
gu: બંધ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Date
gu: તારીખ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Time
gu: સમય

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Month
gu: મહિનો

en: Details
gu: વિગતો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
