Room Reservations (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Delete
lv: Dzēst

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Date
lv: Datums

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: Length
lv: Garums

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Options
lv: Iespējas

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: General
lv: Galvenie

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Other
lv: Citi

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: minutes
lv: minūtes

en: Hours
lv: Stundas

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Token values
lv: Aizņemtās vērtības
