Room Reservations (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Delete
mg: Fafaina

en: Closed
mg: Mihidy

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
