Room Reservations (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Delete
nn: Slett

en: Closed
nn: Stengt

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Date
nn: Dato

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: Month
nn: Månad

en: Details
nn: Detaljar

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Calendar
nn: Kalender

en: Other
nn: Andre

en: minutes
nn: minutt

en: Group Name
nn: Gruppenamn
