Room Reservations (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Date
sk: Dátum

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: Length
sk: Dĺžka

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: Options
sk: Nastavenia

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: General
sk: Všeobecné

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Other
sk: Ostatné

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: minutes
sk: minúty

en: Hours
sk: Hodiny

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: User name
sk: Meno používateľa

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Carrier
sk: Dopravca

en: Token values
sk: Hodnoty tokenov
