Room Reservations (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Delete
sq: Fshij

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Date
sq: Data

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: Details
sq: Hollësi

en: Other
sq: Tjetër
