Room Reservations (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Delete
sv: Radera

en: Closed
sv: Stängd

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Date
sv: Datum

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Time
sv: Tid

en: Add
sv: Lägg till

en: Length
sv: Längd

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: Options
sv: Alternativ

en: Click here
sv: Klicka här

en: Month
sv: Månad

en: Details
sv: Detaljer

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: General
sv: Allmän

en: Calendar
sv: Kalender

en: Other
sv: Övriga

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: minutes
sv: minuter

en: Hours
sv: Timmar

en: User name
sv: Användarnamn

en: From address
sv: Svarsadress

en: Carrier
sv: Bud

en: Token values
sv: Värden för ersättningstecken

en: Capacity
sv: Kapacitet

en: Policies
sv: Riktlinjer
