Room Reservations (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Date
ast: Data

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: Options
ast: Opciones

en: Details
ast: Detalles

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru
