Room Reservations (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Date
bs: Datum

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Options
bs: Opcije

en: Month
bs: Mjesec

en: Details
bs: Detalji

en: Calendar
bs: Kalendar

en: User name
bs: Korisničko ime
