Room Reservations (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Block title
da: Titel

en: Date
da: Dato

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Time
da: Tid

en: Add
da: Tilføj

en: Length
da: Længde

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: 1 hour
da: 1 time

en: Options
da: Valg

en: Click here
da: Klik her

en: Month
da: Måned

en: Details
da: Detaljer

en: Group name
da: Navn

en: General
da: Generelt

en: Calendar
da: Kalender

en: All day
da: Hele dagen

en: Other
da: Anden

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: minutes
da: minutter

en: Hours
da: Timer

en: User name
da: Brugernavn

en: 2 hours
da: 2 timer

en: From address
da: Afsenderadresse

en: Carrier
da: Fragtselskab

en: Token values
da: Symbolværdier

en: Email Addresses
da: E-mail-adresser

en: Capacity
da: Kapacitet
