Room Reservations (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Date
he: תאריך

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: Length
he: אורך

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Options
he: אפשרויות

en: Month
he: חודש

en: Details
he: פרטים

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: General
he: כללי

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Other
he: אחר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Hours
he: שעות

en: User name
he: שם משתמש

en: 2 hours
he: שעתיים

en: From address
he: מכתובת
