Room Reservations (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Month
hy: Ամիս

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: All day
hy: Բոլոր օրերը
