Room Reservations (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Length
ka: სიგრძე

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Month
ka: თვე

en: Details
ka: დეტალები

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
