Room Reservations (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Block title
kk: Атауы

en: Date
kk: Датасы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Details
kk: Мәліметтер

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: AM
kk: Түске дейін

en: PM
kk: Түстен кейін
