Room Reservations (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Add
se: Lasit

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
