Room Reservations (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Month
si: මාසය
