Room Reservations (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Date
sl: Datum

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Options
sl: Možnosti

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: PM
sl: popoldan
