Room Reservations (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Date
th: วันที่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Time
th: เวลา

en: Add
th: เพิ่ม

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Month
th: เดือน

en: Details
th: รายละเอียด

en: General
th: ทั่วไป

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Other
th: อื่นๆ
