Room Reservations (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Month
ug: ئاي

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Other
ug: باشقا

en: AM
ug: سەھەر

en: PM
ug: كەچ
