Room Reservations (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Date
vi: Ngày tháng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Time
vi: Thời gian

en: Add
vi: Thêm

en: Length
vi: Chiều dài

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Month
vi: Tháng

en: Details
vi: Chi tiết

en: Group name
vi: Tên nhóm

en: General
vi: Tổng quát

en: Other
vi: Khác

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: minutes
vi: phút

en: Hours
vi: Giờ

en: Group Name
vi: Tên nhóm

en: User name
vi: Tên người dùng

en: 2 hours
vi: 2 giờ

en: From address
vi: Địa chỉ gửi đi

en: Carrier
vi: Hãng vận tải

en: AM
vi: SA

en: PM
vi: CH

en: Token values
vi: Các từ thay thế

en: Room
vi: Phòng

en: Capacity
vi: Dung tích
