Room Reservations (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Block title
af: Bloktitel

en: Date
af: Datum

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Options
af: Opsies

en: Other
af: Ander
