Room Reservations (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Other
bo: གཞན

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: AM
bo: སྔ་དྲོ

en: PM
bo: ཕྱི་དྲོ
