Room Reservations (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Date
eo: Dato

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Month
eo: Monato

en: Details
eo: Detaloj

en: Other
eo: Alia

en: AM
eo: ATM

en: PM
eo: PTM
