Room Reservations (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Date
et: Kuupäev

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: Length
et: Pikkus

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Options
et: Valikud

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: General
et: Üldine

en: Calendar
et: Kalender

en: Other
et: Muu

en: Phone number
et: Telefoni number

en: minutes
et: minutit

en: User name
et: Kasutajanimi

en: AM
et: a.m.

en: PM
et: p.m.

en: Capacity
et: Maht
