Room Reservations (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Date
fi: Päivämäärä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Time
fi: Aika

en: Add
fi: Lisää

en: Length
fi: Pituus

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Options
fi: Valinnat

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Month
fi: Kuukausi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: All day
fi: Koko päivä

en: Other
fi: Muu

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Hours
fi: Tunnit

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Carrier
fi: Kuljetusliike

en: AM
fi: a.p.

en: PM
fi: i.p.

en: Token values
fi: Merkkiarvot

en: Capacity
fi: Kapasiteetti
