Room Reservations (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Month
ga: Mí

en: Calendar
ga: Féilire

en: Phone number
ga: Fón
