Room Reservations (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Date
lt: Data

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Length
lt: Ilgis

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Options
lt: Nustatymai

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Other
lt: Kiti

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: minutes
lt: minutės

en: Hours
lt: Valandos

en: User name
lt: Nario vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Carrier
lt: Važėjas

en: Token values
lt: Token reikšmės
