Room Reservations (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
