Room Reservations (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Date
oc: Data

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Time
oc: Ora

en: Add
oc: Apondre

en: Length
oc: Longor

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Options
oc: Opcions

en: Month
oc: Mes

en: Details
oc: Detalhs

en: Other
oc: Autre

en: minutes
oc: minutas

en: Email Addresses
oc: Adreças electronicas
