Room Reservations (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Date
os: Датæ

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау
