Room Reservations (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Date
pl: Data

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: Length
pl: Długość

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Options
pl: Opcje

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Month
pl: Miesiąc

en: Details
pl: Szczegóły

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: General
pl: Ogólne

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: All day
pl: Cały dzień

en: Other
pl: Inne

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: minutes
pl: minuty

en: Hours
pl: Godziny

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Reminders
pl: Przypomnienia

en: Domain name
pl: Nazwa domeny

en: Carrier
pl: Przewożnik

en: AM
pl: przed południem

en: PM
pl: po południu

en: Token values
pl: Wartości wzorców

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji

en: Capacity
pl: Pojemność
