Room Reservations (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Date
ps: نيټه

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Month
ps: میاشت

en: Details
ps: سپړنې

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: User name
ps: کارن نوم
