Room Reservations (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Date
ro: Data

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Time
ro: Ora

en: Add
ro: Adaugă

en: Length
ro: Lungime

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Options
ro: Opţiuni

en: Month
ro: Lună

en: Details
ro: Detalii

en: All day
ro: Toată ziua

en: Other
ro: Altele

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Email Addresses
ro: Adrese de email
