Room Reservations (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Ыраары

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Block title
mn: Аптараның ады

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Category
mn: Бөлүк

en: Name
mn: Ат

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Options
mn: Эдиглер

en: Month
mn: Ай
