Room Reservations (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Date
az: Tarix

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: Length
az: Uzunluq

en: Options
az: Seçimlər

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: User name
az: İstifadəçi adı
