Room Reservations (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Date
ne: मिति

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत
