Room Reservations (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: Month
sr: Месец
