Room Reservations (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: Delete
ta: அழி

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Block title
ta: தொகுதித் தலைப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Time
ta: நேரம்

en: Add
ta: சேர்

en: Length
ta: நீளம்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Month
ta: மாதம்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: General
ta: பொது

en: Other
ta: மற்றவை

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
