Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Administration
fi: Ylläpito

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: edit
fi: muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: type
fi: tyyppi

en: Year
fi: Vuosi

en: Filter
fi: Suodatus

en: %time ago
fi: %time sitten

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Month
fi: Kuukausi

en: Customers
fi: Asiakkaat

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Customer
fi: Asiakas

en: Amount
fi: Määrä

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Product
fi: Tuote

en: Autocomplete text field
fi: Automaattisesti täydentyvä tekstikenttä

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Cost:
fi: Kulut:

en: Add product
fi: Lisää tuote

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
fi: %name: Otsikot eivät täsmää. Tarkista valintasi.

en: %name: invalid input.
fi: %name: kielletty syöte.

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: %time hence
fi: %time siten
