Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.0-beta3) - en to no translation catalogue (89 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Title
no: Tittel

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Remove
no: Fjern

en: Administration
no: Administrasjon

en: view
no: vis

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Link
no: Lenke

en: Image
no: Bilde

en: edit
no: rediger

en: Back
no: Tilbake

en: Label
no: Etikett

en: Forward
no: Videresend

en: Year
no: År

en: Filter
no: Filtrer

en: %time ago
no: %time siden

en: Start Date
no: Startdato

en: Month
no: Måned

en: Customers
no: Kunder

en: End Date
no: Sluttdato

en: Customer
no: Kunde

en: Amount
no: Beløp

en: Current
no: Gjeldende

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Checkout
no: Kasse

en: Operation
no: Handling

en: Product
no: Produkt

en: Autocomplete text field
no: Tekstfelt med autofullfør

en: Text to display
no: Tekst som skal vises

en: Cost:
no: Kostnad

en: Add product
no: Legg til produkt

en: Edit Link
no: Rediger lenke

en: Bookings
no: Reservasjoner

en: %name: invalid input.
no: %name: ugyldige inndata.

en: Operations links
no: Handlingslenker

en: Rooms
no: Rom

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
no: %name: du må skrive inn en numerisk verdi for prisen.

en: %time hence
no: %time derav

en: Availability Calendar
no: Tilgjengelighetskalender

en: How soon a booking can start
no: Hvor snart en reservasjon kan starte

en: Same day bookings
no: Samme dag som reservasjon

en: 1 day in advance
no: 1 dag i forveien

en: Booking Settings
no: Reservasjonsinstillinger

en: Manage Booking Unit Availability
no: Administrere enhetstilgjengelighet

en: Allows users to manage availability settings for Rooms
no: Tillater brukere å administrere tilgjengelighetsinnstillinger for rom

en: Bookable Unit State
no: Enhetsstatus

en: End date must be after start date
no: Sluttdato må være etter startdato

en: Manage Availability
no: Administrer tilgjengelighet

en: Displays availability information on a calendar
no: Viser informasjon om tilgjengelighet på en kalender

en: Re-assign Unit
no: Tildel enhet

en: Currently assigned unit: @unit_name / @type
no: Foreløpig tildelt enhet: @unit_name / @type

en: Save Booking
no: Lagre reservasjon

en: Delete Booking
no: Slett reservasjon

en: A unique machine-readable name for this booking type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
no: En unik maskinlesbar navn for denne bestillingstypen. Den skal kun inneholde små bokstaver, tall og understrek.

en: Results presentation style
no: Presentasjonsstil for resultater.

en: Place Booking
no: Reserver

en: Booking Canceled
no: Reservasjon avbestilt

en: Booking Pending
no: Reservasjon venter

en: Order to extract info from for booking cancellation
no: For å hente ut informasjon fra til booking avbestilling

en: Update Room Pricing
no: Oppdater rom pris

en: Manage Pricing
no: Administrer pris

en: Manage Currency Settings
no: Valutainnstillinger

en: Unit Base Price
no: Grunnpris for enhet

en: To remove unit from bookable units uncheck - this will not alter availability states but remove the unit from any searches.
no: Hvis du vil fjerne enheten fra reserverbare enheter, fjerner du avhukingen - dette vil ikke endre verdiene for tilgjengelighet, men fjerner enheten fra alle søk.

en: Discount for single occupancy
no: Rabatt for enkeltrom

en: Single Beds
no: Enkeltsenger

en: Double Beds
no: Dobbeltsenger

en: How many booking units like this should we create
no: Hvor mange reservasjonsenhter som denne bør vi opprette

en: The human-readable name of this unit type.
no: Navnet på denne enhetstypen.

en: Save unit type
no: Lagre

en: Bookable Units
no: Rom

en: Display all operations available for this unit.
no: Vis alle operasjoner tilgjengelig for denne enheten.

en: View availability information
no: Vis informasjon om tilgjengelighet

en: Allow users to view availability info (especially via availability reference field)
no: La brukere vise info om tilgjengelighet (spesielt via referansefeltet for tilgjengelighet)

en: Valid availability states
no: Gyldige tilstander for tilgjengelighet

en: Please choose dates.
no: Velg datoer.

en: Rooms Availability Search
no: Søk etter tilgjengelige rom

en: Availability Search
no: Tilgjengelighets-søk

en: Arrival Date
no: Ankomst dato

en: Departure Date
no: Avreise dato

en: Unconfirmed booking
no: Ubekreftet reservasjon

en: Bulk availability management
no: Endre tilgjenglighet for flere enheter

en: Bulk pricing management
no: Endre pris for flere enheter

en: Rooms PHP Date Format
no: Rom PHP datoformat

en: Represents a booking of a Rooms product.
no: Representerer en bestilling av tillegg til rom

en: Careful this will overwrite any existing pricing info.
no: Forsiktig, dette vil overskrive all eksisterende prisinfo.

en: Select Unit Description source
no: Velg kilde for enhetsbeskrivelse
