Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (51 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Cost
te: ధర

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: type
te: రకము

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Filter
te: వడపోయి

en: %time ago
te: %time క్రితం

en: Month
te: నెల

en: Mon
te: సోమ

en: Tue
te: మంగళ

en: Wed
te: బుధ

en: Thu
te: గురు

en: Fri
te: శుక్ర

en: Sat
te: శని

en: Sun
te: ఆది

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Order
te: క్రమం

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »
