Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.10) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Required
mk: Побарано

en: edit
mk: промени

en: Anonymous
mk: Анонимен
