Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.10) - en to sq translation catalogue (54 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Continue
sq: Vazhdo

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Mon
sq: Hën

en: Tue
sq: Mar

en: Wed
sq: Mër

en: Thu
sq: Enj

en: Fri
sq: Pre

en: Sat
sq: Sht

en: Sun
sq: Dje

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Operation
sq: Veprimi

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Not published
sq: I pa publikuar
